مرگ خرافات پرسپولیس پرسپولیس سیاه جامگان

مرگ: خرافات پرسپولیس پرسپولیس سیاه جامگان گزارش تصویری اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی ورود جریان‌ خنک شمالی به کشور

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن شاره به وزش باد و گرد و خاک در استان‌های مرزی کشور از نفوذ جریان خنک شمالی به سواحل دریای خزر خبر داد. 

ورود جریان‌ خنک شمالی به کشور

ورود جریان خنک شمالی به کشور

عبارات مهم : هواشناسی

مدیر کل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن شاره به وزش باد و گرد و خاک در استان های مرزی کشور از نفوذ جریان خنک شمالی به سواحل دریای خزر خبر داد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی، طی امروز با ورود توده گرد و خاک از کشور عراق به مرزهای غربی کشور، جهت استان های خوزستان، ایلام، کرمانشاه، لرستان، همدان، کردستان، آذربایجان غربی و شرقی وزش باد، گرد و خاک و کم کردن کیفیت هوا آینده نگری می شود.

ورود جریان‌ خنک شمالی به کشور

وی ادامه داد: فردا با عبور امواج کوتاه تراز میانی جو، در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل، رشد ابر همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد خواهیم داشت.

مدیر کل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی در ادامه با اشاره به اینکه روز پنجشنبه با نفوذ جریان های خنک شمالی، جهت سواحل دریای خزر، شاهد زیاد کردن ابر، همراه با رگبار و رعد و برق خواهیم بود، تصریح کرد: همچنین در این روز، ضمن شدت یافتن بارش در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل، جهت استان های کردستان، کرمانشاه، همدان و دامنه های جنوبی البرز غربی نیز زیاد کردن ابر، بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد آینده نگری می شود.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن شاره به وزش باد و گرد و خاک در استان‌های مرزی کشور از نفوذ جریان خنک شمالی به سواحل دریای خزر خبر داد. 

وظیفه افزود: طی روزهای جمعه و شنبه با ورود سامانه بارشی از غرب کشور، در استان های واقع در غرب، دامنه های جنوبی البرز و سواحل غربی دریای خزر بارش باران، وزش باد گاهی رعد و برق انتظار می رود.

وی در آخر راجع به اوضاع هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده گفت: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا کمی ابری تا نیمه ابری گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد و روز پنج شنبه نیمه ابری دربعد ازظهر زیاد کردن ابر و وزش باد اوایل شب رگبار و رعد و برق با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۳ درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

واژه های کلیدی: هواشناسی | دریای خزر | آذربایجان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs